Pracownik produkcji (Gdańsk)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         montowanie drobnych elementów
·         testowanie/kontrola jakości gotowego produktu
·         pakowanie/sortowanie

WYMAGANIA:

·         sprawność manualna, dobry wzrok
·         orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
·         rzetelność, precyzja, dokładność
·         dyspozycyjność
·         gotowość do nadgodzin

OFERUJEMY:

·         umowę o pracę
·         pełny etat
·         atrakcyjne wynagrodzenie
·         system premiowy
·         szkolenia stanowiskowe
·         pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku
·         możliwość przystąpienia do pakietu medycznego Medica Assistance

Osoby zainteresowane prosimy o telefon lub przesłanie swojego CV na adres mailowy: praca.trojmiasto@lavoro.com.pl, tel. 791 122 290.

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.