Operator/ka wtryskarki (Gdańsk)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

OPERATOR/KA WTRYSKARKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        kontrola produkowanych elementów

·        układanie elementów w skrzynkach

·        nadzór nad pracą maszyn

·        ważenie detali, układanie na regałach

·        kontrola ilości wyprodukowanych elementów

WYMAGANIA:

·        ogólnie dobra sprawność fizyczna

·        mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

·        rzetelność, precyzja, dokładność

·        dyspozycyjność

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        pełny etat

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        system premiowy

·        szkolenia stanowiskowe

·        pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

·        możliwość przystąpienia do pakietu medycznego Medica Assistance

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.trojmiasto@lavoro.com.pl, tel.: 791 122 290 lub 791 121 677.

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.