Pracownik produkcji (Ostrów Wielkopolski)

Agencja Zatrudnienia LAVORO Sp. z o.o. (nr certyfikatu 9603) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (piaskarki, układarki, prace montażowe itp.)

·        kontrola jakości gotowych elementów

·        układanie produktów w opakowania zbiorcze

WYMAGANIA:

·        gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

·        mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

·        zaangażowanie i silna motywacja do pracy

OFERUJEMY:

·        umowę o pracę

·        pełny etat

·        szkolenia stanowiskowe

·        pakiet medyczny (Medica assistans)

·        pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

·        wynagrodzenie odpowiednie do stażu pracy + system premiowania

·        ubezpieczenie grupowe w PZU

Wyślij nam swoje CV na adres: beata.owczarek@lavoro.com.pl, lub przyjdź osobiście Ostrów ul.Wodna 15p.10, tel.: 791 121 556 lub 791 120 265.

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska.

W CV należy umieścić klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji.