Pracownik Biurowy / Rekruter (Częstochowa)

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • telefoniczna weryfikacja oraz umawianie na spotkanie
  • rekrutacja (również w terenie)
  • koordynowanie pracy pracowników
  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami
  • zadania związane z pracą w biurze

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • zróżnicowaną i ciekawą pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samodzielne stanowisko

OCZEKUJEMY OD KANDYDATA:

  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • dobrej organizacji czasu pracy
  •  prawa jazdy B
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel. 790 560 187

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy praca@lavoro.com.pl

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Kliknij, aby pobrać dokumenty.

Znajdziesz nas również na Facebooku  https://www.facebook.com/Lavoro.praca

Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat nr 9603