Operator Wózka Widłowego UDT (Siemianowice Śląskie)

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Dodatek za prace w systemie 4-brygadowym ( 3 zł do każdej godziny).
  • Przejrzysty system premiowy.
  • System nagród pracowniczych – jakościowych i frekwencyjnych.
  • Szkolenia na wszystkich stanowiskach oraz opiekę koordynatora.
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  Dostarczanie i odbieranie półproduktów na stanowiska pracy.
  •  Kompletacja wg specyfikacji.
  •  Obsługa systemu magazynowego.

OCZEKUJEMY:

  • Gotowości do pracy zmianowej (możliwość pracy w systemie 4-brygadowym).
  • Umiejętności obsługi wózka widłowego poświadczonej uprawnieniami UDT .
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone zadania.
  • Mile widziane będzie orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel.  790-560-187

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy praca@lavoro.com.pl

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną deklarację dotyczącą ochrony danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie tych danych.

Kliknij, aby pobrać dokumenty.

Znajdziesz nas również na Facebooku  https://www.facebook.com/Lavoro.praca

Lavoro Sp. z o.o. jest podmiotem prowadzącym Agencję Zatrudnienia. Posiada wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego Certyfikat nr 9603